• 0
 • Wałek / Bolster do jogi "kwiat lotosu"

  119,00 zł (brutto)

  Długość Średnica boku Waga
  56 cm 21 cm 4 kg

  Wałek / Bolster do jogi "kwiat lotosu"

  Wałek do jogi to idealny prezent dla kogoś lub nawet dla samego siebie. Dzięki wałkowi odpoczniesz w pozycjach relaksacyjnych i już po kilku chwilach wrócisz do pracy bardziej wypoczęty. Dzięki podparciu pozwala zredukować napięcie mięśni pleców w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Niezastąpiony w ćwiczeniach i profilaktyce kręgosłupa!

  Wałek posiada dwie powłoki, wewnętrzna oraz zewnętrzna, zwana inaczej pokrowcem. Ta druga jest łatwa do zdjęcia, dzięki czemu w razie zabrudzeń możemy ją łatwo wyprać. Dodatkowo wyhaftowany jest na niej kwiat lotosu, który pięknie zdobi bolster. Wypełnienie to łuska gryki, czyli element antyalergiczny, dzięki czemu wskazana jest dla osób nadwrażliwych na roztocza. Zawdzięczamy to taninie, która jest zawarta w łusce i, która hamuje rozwód bakterii i roztoczy.

  Łuska pochodzi z gryki z upraw położonych we wsi Szóstka (20 km od Radzynia Podlaskiego) z daleka od ruchliwych ulic i miast. W uprawie gryki nie były stosowane środki ochrony roślin ani desykacja czyli dosuszanie glifosatem przed zbiorem.

  Właściwości łuski gryczanej

  • ANTYALERGICZNE ORAZ ANTYASTMATYCZNE

  • ANTYSTRESOWE - neutralizujące szkodliwe promieniowanie żył i cieków wodnych oraz bardzo szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne

  • PRZECIWDZIAŁAJĄCE NADMIERNEMU POCENIU SIĘ I CHOROBOM SKÓRY

  • POBUDZANIE MIKROKRĄŻENIA ORAZ KRĄŻENIA OBWODOWEGO,

  • Oddziaływuje pozytywnie na układ kostno-stawowy, co bardzo ułatwia rehabilitację po przebytych złamaniach, paraliżach oraz wylewach. Zaobserwowano także pozytywne rezultaty lecznicze w profilaktyce MIAŻDŻYCY (wspomaga jej leczenie). 

  Materiał wierzchniej poszewki: 100% wytrzymała i dobrej jakości bawełna.

  Prać w pralce w 40 stopniach.

  Lemme